Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

11 październik 2018 Dział: Imprezy i akcje Napisane przez  Barbara Goik

„Pola Nadziei” - dar serca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W październiku br. uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły włączyli się do akcji „Pola Nadziei” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” w Żorach. Symbolem programu jest żonkil – to kwiat nadziei, wyraz solidarności z chorymi na raka. Każdy z uczestników wspierając akcję, mógł ofiarować datek, w zamian otrzymać symbolicznie cebulkę żonkila, a nasi szkolni wolontariusze 4 października uczestniczyli w miejskim sadzeniu kwiatów.

Dochód z zebranych datków został przekazany hospicjum, które w Żorach zajmuje się opieką nad obłożnie chorymi mieszkańcami. Wszystkim uczestnikom akcji dziękuję!

pedagog szkolny
Barbara Goik
Marta Gazda

Czytany 105 razy
Ostatnio zmieniany czwartek, 11 październik 2018 17:31