17 wrzesień 2018 Dział: Rada rodziców Napisane przez  Dariusz Słota

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Przedstawiamy ofertę internetowego ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeniowego InterRisk Vienna Insurance Group od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na rok szkolny 2018/2019.

reprezentowanego przez:

Grzegorz Rydzyński
Multiagencja Silesia Group
44-200 Rybnik, ul. Mikołowska 34,
Biuro czynne poniedziałek – piątek godz. 9:00-17:00;
Tel: 032 42 22 788; 032 42 37 100; 669 091 202;

Jak ubezpieczyć dziecko:

1. W przeglądarce internetowej otworzyć link: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
  2. Aby się zalogować i wejść w ofertę należy wprowadzić numer: pkuyl
  3. Postępować zgodnie z opisem na stronie internetowej.

Jak zgłosić szkodę:

Druk, wraz z kompletem dokumentów dostarczyć pod adres:
SILESIA GROUP ubezpieczenia Dział likwidacji szkód ul. Mikołowska 34; 44-200 Rybnik

Wymagane dokumenty:

Uszczerbek: dokument z udzielenia pierwszej pomocy, kartoteka medyczna z przebiegu leczenia wraz z wpisem o zakończonym leczeniu.
Pobyt w szpitalu: karta informacyjna/wypis ze szpitala
Zwrot kosztów leczenia i wyrobów medycznych - oryginały faktur wraz z dokumentacją medyczną potwierdzającą zasadność kosztów leczenia i wyrobów medycznych.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 wrzesień 2018 15:20