Kadra

Pracownicy naszej szkoły

Grono pedagogiczne

  • Język polski:
    Ewa Antoniak,
    Gabriela Holeksa,
    Marta Kmita,
    Anna Lewandowska,
    Olga Marciniak,
    Barbara Matysek-Lorek.
  • Religia i punkty katechetyczne:
    Bartosz Cieślar,
    Ewa Issel-Cieślar,
    Tomasz Marek,
    Urszula Piętka,
    Artur Połeć,
    Renata Wacławczyk.
  • Historia:
    Gabriela Holeksa,
    Barbara Matysek-Lorek,
    Mariola Weber.
  • Wiedza o społeczeństwie:
    Mariola Weber.
  • Wychowanie do życia w rodzinie:
    Mirosława Bieg,
    Grażyna Piwowarczyk,
    Wioletta Widerska.
  • Plastyka:
    Klaudia Pawelec-Gliklich.
  • Muzyka, zajęcia artystyczne:
    Aleksandra Grygierzec.
  • Język angielski:
    Justyna Gicala-Żurkowska,
    Joanna Łyżwa,
    Katarzyna Marciniec,
    Dorota Marek,
    Patrycja Piwowarczyk-Kościuk.
  • Język niemiecki:
    Ksenia Majewska.
  • Matematyka:
    Katarzyna Bańczyk,
    Danuta Czerwińska,
    Izabela Skupień,
    Monika Stempkowska,
    Marta Tomalak.
  • Fizyka:
    Katarzyna Jakubik.
  • Chemia:
    Grażyna Piwowarczyk.
  • Biologia:
    Gancarczyk-Gola Marzena,
    Grażyna Piwowarczyk.
  • Przyroda:
    Paulina Orawska-Kaczmarczyk,
    Monika Stempkowska.
  • Geografia:
    Paulina Orawska-Kaczmarczyk.
  • Technika, zajęcia techniczne:
    Irena Szczęśniak.
  • Informatyka:
    Marek Dyrda,
    Ewa Szymala.
  • Edukacja dla bezpieczeństwa:
    Dorota Timler.
  • Wychowanie fizyczne:
    Ireneusz Gabrysiak,
    Renata Kanik,
    Paulina Kuśka,
    Paweł Sajdyk,
    Wiesława Wiśniewska.
  • Edukacja wczesnoszkolna:
    Jolanta Bojarska,
    Mirela Kremiec,
    Marzena Serwotka,
    Izabela Sobczak,
    Ewa Synowiec,
    Ewelina Walczak,
    Jolanta Wieczorek.
  • Nauczyciele wspomagający:
    Łukasz Cieśla,
    Elżbieta Działkowska,
    Dorota Kwiecień,
    Ewelina Musioł,
    Monika Napiórkowska,
    Ewa Rak,
    Katarzyna Rojczyk,
    Magdalena Stańko-Żytkowiak,
    Aleksandra Śliwińska,
    Piotr Śliwiński,
    Dorota Tomasiak,
    Wioletta Widerska,
    Dominika Wójcicka,
    Dominika Zacher,
    Sylwia Zaskórska-Majchrzak,
    Aleksandra Ziółkowska.
  • Pedagodzy:
    Marta Gazda,
    Barbara Goik.
  • Psycholog:
    Agnieszka Auguścik.
  • Logopeda:
    Grażyna Halaszka.
  • Rehabilitant:
    Martyna Suchomska.
  • Biblioteka:
    Urszula Damis,
    Magdalena Stańko-Żytkowiak.
  • Świetlica:
    Marta Dzierżęga,
    Klaudia Pawelec-Gliklich,
    Irena Szczęśniak,
    Dorota Timler,
    Sylwia Woźny.